Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka Muži >35 let Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 2 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Adamcová Barbora Hutisko-Solanec | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 16,69 | 34 | 0 | |
Adamcová Barbora Hutisko-Solanec | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 27,97 | 100 | 0 | |
Adámek Daniel Rokytnice-Vsetín | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 15,10 | 15 | 0 | |
Furdzová Adéla Krásná-Mohelnice | 2018/11/04 | Praha | FSCR | NP | 193 | 0 | |
Hofman Miroslav Seč | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 17,51 | 33 | 0 | |
Kačenová Ema Lhota u Opavy | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 24,85 | 84 | 0 | |
Kalferst Martin | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 20,85 | 147 | 0 | |
Kalus Martin Lhota u Opavy | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 37,70 | 95 | 0 | |
Kaňák Martin Hutisko-Solanec | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 16,37 | 45 | 0 | |
Kjeronský Jiří Hutisko-Solanec | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 16,47 | 22 | 0 | |
Kocmanová Natálka Starý Lískovec - SPORT | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 18,96 | 82 | 0 | |
Krempaský Andrej ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 16,36 | 44 | 0 | |
Maléř Lukáš Hutisko-Solanec | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 15,69 | 27 | 0 | |
Maléř Lukáš Hutisko-Solanec | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 16,16 | 15 | 0 | |
Mašková Marika - Ruda | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 15,40 | 11 | 0 | |
Novák Ondřej Starý Lískovec-SPORT | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 15,46 | 22 | 0 | |
Všianský Vít Starý Lískovec-SPORT | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 25,03 | 184 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
7. místo TCL 202112. místo HBMH 202213. místo HBMH 202214. místo HBMH 202215. místo HBMH 202216. místo HBMH 202217. místo HBMH 202218. místo HBMH 202219. místo HBMH 202220. místo HBMH 202211. místo HBMH 202210. místo HBMH 20221. místo HBMH 20222. místo HBMH 20223. místo HBMH 20224. místo HBMH 20225. místo HBMH 20226. místo HBMH 20227. místo HBMH 20228. místo HBMH 20229. místo HBMH 202212. místo HBMH 202313. místo HBMH 202314. místo HBMH 202315. místo HBMH 202316. místo HBMH 202317. místo HBMH 202318. místo HBMH 202319. místo HBMH 202320. místo HBMH 202311. místo HBMH 202310. místo HBMH 20231. místo HBMH 20232. místo HBMH 20233. místo HBMH 20234. místo HBMH 20235. místo HBMH 20236. místo HBMH 20237. místo HBMH 20238. místo HBMH 20239. místo HBMH 202316. místo TCL 2024
Fire Sport
Tým: - Adamcová Barbora Hutisko-Solanec, nejlepěí čas: 16,69 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: - Adámek Daniel Rokytnice-Vsetín, nejlepěí čas: 15,10 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Furdzová Adéla Krásná-Mohelnice, nejlepěí čas: NP Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Hofman Miroslav Seč, nejlepěí čas: 17,51 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kačenová Ema Lhota u Opavy, nejlepěí čas: 24,85 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kalferst Martin, nejlepěí čas: 20,85 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kalus Martin Lhota u Opavy, nejlepěí čas: 37,70 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kaňák Martin Hutisko-Solanec, nejlepěí čas: 16,37 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kjeronský Jiří Hutisko-Solanec, nejlepěí čas: 16,47 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kocmanová Natálka Starý Lískovec - SPORT, nejlepěí čas: 18,96 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Krempaský Andrej ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves, nejlepěí čas: 16,36 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Maléř Lukáš Hutisko-Solanec, nejlepěí čas: 15,69 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: - Mašková Marika - Ruda, nejlepěí čas: 15,40 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Novák Ondřej Starý Lískovec-SPORT, nejlepěí čas: 15,46 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Všianský Vít Starý Lískovec-SPORT, nejlepěí čas: 25,03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Hřeby.cz | http://www.hreby.cz | - | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře